تخفیف مازندران

ورود به سایت مازندبُنرمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟
کاربر گرامی به وبسایت مازندبن خوش آمدید
 • فیسبوک
 • تویتر
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • گوگل پلاس
 • لینکداین
  پرسش های متداول

  چگونه می‌توان از خدمات و محصولات مازندبُن به‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟

  کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود به همراه نام شهر یا شهرهای مورد‌نظر را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات مازندبُن روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

  اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد؟

  اشتراک در سایت امکان دریافت مازندبُن‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید یک مازندبُن الزامی است.

  چرا برای برخی از مازندبُن ها یک حد نصاب وجود دارد؟

  برخی از مازندبُن ها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگذاری تور می باشند. این حداقل از سوی فروشندگان به مازندبُن اعلام می گردد. برای سایر مازندبُن ها ، با خرید اولین مازندبُن، شما می توانید از خرید خود لذت ببرید.

  اگر یک مازندبُن به حد نصاب نرسد چه می‌شود؟

  چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد،مازندبُن مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید مازندبُن‌های دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز، درخواستی برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود برای ما ارسال کنید تا وجه مود نظر به حساب شما بازگردانده شود.

  چرا به دوستانم پیشنهاد دهم تا آنان هم مازندبُن را خریداری کنند؟

  ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید مازندبُن به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از مازندبُن و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.

  چگونه مازندبُن را به دوستانم پیشنهاد دهم؟

  از پیامک‌های رایگان گرفته تا ارسال ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.

  یک مازندبُن خریداری کرده‌ام چگونه از آن استفاده کنم؟

  کافی است یک پرینت از فایل ارسال شده به پست الکترونیکتان که از طریق حساب شما در سایت مازندبُن هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید به فروشنده ارائه دهید.با وارد کردن شماره موبایل در قسمت پروفایل، می توانید این کد اختصاصی را از طریق پیامک هم دریافت کنید و با ارائه این کد به فروشنده از مازندبُن خود لذت ببرید.

  آیا خرید من شامل مالیات بر ارزش افزوده نیز می شود؟

  بله مبلغ پرداختی شما برای کالا و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پرداخت خواهد شد.

  آیا باید مازندبُن را همان روز خرید استفاده کرد؟

  خیر، هر مازندبُن یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در مازندبُن ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

  آیا می‌توان مازندبُن را به‌عنوان هدیه برای فرد دیگری خریداری کرد؟

  شما می‌توانید مازندبُن را مستقیما به پست الکترونیک دوستانتان بفرستید یا خودتان آن را دریافت کنید و به آنان هدیه دهید.

  چگونه می‌توانم کسب‌و‌کار خود را در مازندبُن قرار دهم؟

  شما می توانید با همکاران ما در دفتر مرکزی تماس گرفته تا افتخار شروع همکاری با شما را داشته باشیم.

  سایت مازندبُن را چه کسانی تاسیس کرده‌اند؟ لطفا در این باره اطلاعاتی ارائه دهید.

  به قسمت «تیم مازندبُن» مراجعه فرمایید.

  دفتر مرکزی مازندبُن کجا واقع شده است؟

  دفتر مرکزی مازندبُن در نور، خیابان امام، جنب کفش ملی، واقع شده است.

  تیم تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال مازندبُن چگونه پشتیبانی می شود؟

  همکاران ما در کمپانی تبلیغات الکترونیکی ای‌اَدز (eads.ir) پشتیبان تبلیغاتی مازندبُن بوده و به عنوان یکی از بزرگترین برندهای تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ، با راهکارهای به روز و هدفمند خود از مازندبُن حمایت می‌کنند.

  چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین امنیت دارد؟

  در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت مازندبُن، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

  Web Statistics